V čem přijít

Určitě už jste pár svateb zažili, takže nepotřebujete poradit. Víte, že to chce něco pěkného a zároveň pohodlného. Pro nás svatba znamená nový začátek, tudíž je to i pro vás skvělá příležitost k nákupům nových šatů. Pokud ale hledáte inspiraci, oblečení bychom chtěli ladit do stylu 20. - 40. let 20. století. Jestli chcete být sladěni i barevně, inspirujte se fialovou a zelenou barvou na svatebním oznámení, nebo na těchto stránkách. Mužům v podstatě jako doplněk stačí klobouk, neměli by mít světlý (natož bílý) oblek, ženy jistě mají bohatou fantazii, co se týče oblečení a něco vhodného vyberou. Bílou barvu šatů má rezervovanou nevěsta.

Harmonogram obřadu

Pokud se chcete přijít podívat, buďte nejpozději v 11:30 u zámku Kunín. Auta zaparkujte asi na parkovišti za řekou (aby u zámku mohly zaparkovat auta s babičkami a nevěstou, které jedině můžou). Před námi bude na zámku ještě jedna svatba, nebuďte nervózní při parkování.

Když tedy chvilku počkáte, přijede nevěsta a půjdeme do zámku, kde zkontrolují naše údaje a vpustí nás do životního závodu... Celou akci povedou naši pořadatelé spolu s pořadateli ze zámku, dbejte prosím jejich pokynů.

Před a po obřadu foťte, co vám kapacita vašeho aparátu  dovolí. Doufáme, že se o fotky následně podělíte. Během obřadu prosím seďte na svých místech a usmívejte se na profesionálního fotografa, který bude ještě poté pořizovat společné fotky v zahradě zámku.

Na focení venku budeme mít celkem asi hodinu, takže ještě nikam neodbíhejte, a pokud chcete být na nějaké fotce, dbejte pokynů příslušných organizátorů.

Děkujeme ;)